Wise Eye OverUnity  online magazine, Research and Analysis

Генератор дармової електричної енергії

Пропонований генератор має на меті замінити всі наявні енергетичні системи на саморобні, автономні та мобільні. Замінити всі вживані зараз енергоносії та вуглеводні: нафту та її похідні (бензин, гас, дизпаливо), природний газ, вугілля, горючі сланці, торф, дрова та ін. Перевести всю наявну техніку на дешевий тип електричної енергії з подальшим її перетворенням на механічну, теплову, звукову, енергію частинок тощо.


Генератор влаштований дуже просто. Він являє собою металеву охолоджувану оболонку з катодом усередині. Оболонка одночасно є й анодом. Аналогів у світі немає!
Відомо, що плазма - дуговий, іскровий або тліючий розряди є потужними джерелами вільних електронів. Це явище і лягло в основу створення плазмового генератора електричного струму.
Генератор можна виготовити в домашніх умовах або слюсарних майстернях, де є просте зварювальне обладнання та металорізальні верстати. Єдине, і це теж не проблема, створити всередині вакуум 10-5 мм.рт.ст., вакуум звичайної радіолампи.
Оскільки генератор має внутрішній опір R0, то на аноді буде виділятися теплова потужність P=I2R0. У цьому разі необхідне повітряне або водяне охолодження.
Генератор досить компактний. За площі катода в 1 квадратний метр і потужності 6600 Квт, габаритні розміри становлять: діаметр 400 мм і довжина 600 мм. На навантаженні отримуємо постійний струм і тепло при охолодженні.
За допомогою керованих діодів (тиристорів) легко отримати змінну однофазну або трифазну напругу будь-якої частоти. Тепло від охолодження генератора можна використовувати для обігріву: житла, лазень, госп.будівель, оранжерей, теплиць тощо.                  
Для отримання вільних електронів розроблено плазмовий катод (Рис ПК).
Форма катода може бути будь-якою: плоскою, циліндричною, конічною, кулястою тощо. Площа катода може змінюватися від одиниць сантиметрів до 100 кв.метрів і більше. Що більша площа катода, то вищий коефіцієнт посилення генератора і може досягати 1000. 
Катод - це тонкий сталевий циліндр, вкритий зовні і всередині кварцовим склом, кожен шар товщиною по 2 мм. До зовнішньої і внутрішньої сторони катода, пружинними кільцями щільно притискається сітка. Випромінювання електронів відбувається як із зовнішньої, так і з внутрішньої поверхні катода. Діаметр катода 320 мм, довжина 500 мм. площа 1.0 кв. метр.
Для розуміння принципу роботи генератора, він зображений як лаповий діод (Рис. 3).
Пояснювальний приклад: береться керамічний або кварцовий скляний диск діаметром 20 мм і товщиною 2 мм. З одного боку на диск гальванічним або термічним способом, наноситься шар металу (срібла). (Рис 1).
З іншого боку до диска щільно притискається сітка з нержавіючої сталі з осередком 0,8 на 0,8. (Рис 2)
Якщо до сітки і металу диска підвести постійну або імпульсну напругу 10 Кв (10000 вольт), то в місцях зіткнення сітки і диска виникне тліючий розряд - плазма, випромінюючи в простір величезну кількість вільних електронів.
Для отримання плазми потрібна невелика потужність, одиниці або десятки ват. Через діелектрик диска протікає тільки струм витоку. З одного квадратного см. площі катода можна отримати струм емісії 2-3 ампера, приймаємо 3 ампера. (Рис. 2)
Тоді, з одного квадратного метра площі катода, отримаємо 30 000 ампер. При напрузі на навантаженні 220 вольт і струму 30 Ка, потужність, що виділяється, становитиме 6600 Квт або 6,6 Мвт. (Потужність середнього залізничного локомотива.) Зі збільшенням напруги на навантаженні, потужність генератора зростатиме пропорційно.
Циліндричний катод вставляється між двома трубчастими частинами анода, зовнішнім і внутрішнім, із зазором по 5 мм. з кожного боку. Величина зазору між катодом і анодом розраховується за робочою напругою генератора, до 1000 вольт зазор 5 мм. (Рис 4)
Анод виготовлений із двох тонкостінних труб однакової довжини, але різних за діаметром (Рис. 4).
Труби розташовані симетрично щодо осьової і з'єднані між собою широким кільцем за допомогою зварювання. Між зовнішньою і внутрішньою трубами утворюється простір для приміщення в нього катода. Катод з'єднаний з кришкою, що закриває другий бік анода і одночасно є струмопровідною шиною генератора.
Кришка з катодом через гумову прокладку кріпиться болтами до анода.
Прокладка служить ущільненням при створенні вакууму всередині генератора.
Анод, гумова прокладка і катод, по суті, і являють собою генератор.
Якщо в центрі анода додати третій циліндр (Мал. 5, червоний колір) і додати другий катод (Мал. 6, червоний колір), то потужність генератора подвоїться за тих самих габаритних розмірів і становитиме 13,2 Мвт. (Рис 7)  Запуск генератора. (Рис. 3)
До плазмового катода точки С-Д від автономного джерела подається постійна або імпульсна напруга 10000 вольт (10 Кв). З'являється потік вільних електронів, що здійснюють хаотичний рух між катодом і анодом, ланцюг не замкнутий. Електрони можна розігнати в сильному магнітному або електричному полях.
У нашому випадку застосуємо електричне. Через вимикач Вк до анода генератора під'єднується навантаження, у цьому випадку колекторний електродвигун Ед. Далі на первинну обмотку W1 трансформатора Ті подається імпульс напруги.
Імпульс позитивної полярності 220В трансформується на вторинній обмотці W2, яка з'єднана з анодом генератора. Електрони спрямовуються до анода. Хаотичний рух електронів переходить у впорядкований рух, ланцюг замикається. Імпульсний трансформатор Ті входить у насичення, не створюючи падіння напруги на навантаженні.
У точці А створюється надлишок електронів, у точці Б нестача. З'являється різниця потенціалів (рівнів). Через навантаження потече струм, приводячи в обертання електродвигун Ед.
Вимкнення генератора проводиться у зворотному порядку. Вимикається напруга в точках С-Д на катоді і вимикачем Вк відключають навантаження. Ел. двигун зупиняється. Генератор можна використовувати скрізь, де є необхідність у русі або отриманні теплової енергії.
Потужність генератора може бути будь-якою: від десятка ват до тисяч мегават. Усе залежить від площі катода й анода.
Генератор компактний, простий, ремонтопридатний, довговічний, високої надійності, не має рухомих частин, підведення додаткової енергії і безмежний за потужністю! Передбачувана вага 15-20 кг (рис. 3).
На малюнку 8 зображено схему із застосуванням двох генераторів Гн 1 і Гн 2, кожен видає по 13 200 Квт, що в сумі складе 24 400 Квт. (Потужність атомного підводного човна)
При навантаженні 2 000 ват для одного споживача, можна електрифікувати 12 200 квартир або приватних будинків. Загальна вага установки 60-70 кг.
Якщо уважно подивитися на генератор (Мал. 3), то легко зрозуміти, що він схожий на хімічний елемент - батарейку.
В елементах вільні електрони утворюються в результаті хімічної реакції речовин і видається напруга від 1,5 - 2,5 вольта.
Навіть і при такій напрузі в 2 вольта і струму 30.000 ампер, потужність складе 2 - 30000 = 60 000 ват або 60 Квт. Для міської квартири або будинку в селі - чудово!
За наявності вдома промислового лампового діода, можна вже сьогодні виготовити робочий макет!


*** Translated with www.DeepL.com/Translator (free version) ***



Джерело: https://texnoved.ru/darmovaya-energiya/
Категорія: Technology analysis | Додав: WiseEyeOU (2024-01-21) | Автор: Золотухін В.С. W
Переглядів: 25 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar